Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Urządzenie E-light (IPL+RF)

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 20 999,00 zł 20999.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Bestmedic Expert
Kod produktu: 11B1-175A9

Opis

E-Light to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie, wykorzystujące energię świetlną w zabiegach kosmetycznych i medycznych. Umożliwia użycie jednego urządzenia do różnych celów terapeutycznych.

Urządzenie daje możliwość pracy w trzech trybach:

 1. E-LIGHT - jednoczesne używanie IPL i fal radiowych RF
 2. IPL 
 3. Fale radiowe RF

Co to jest E-LIGHT?

Urządzenie kosmetyczne E-light (IPL + RF Bipolarny), czyli impulsowe źródło światła fale radiowe to nowość zaliczana do rodziny urządzeń wykorzystujących energię świetlną oraz prąd o częstotliwości radiowej. E-light emituje wiązkę rozproszonych promieni świetlnych, które mają zróżnicowaną długość fali. Docierają one na różne głębokości skóry oraz działają wielokierunkowo. Działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej. Przy użyciu IPL tkanka może pochłonąć 30-40 % energii, reszta energii jest odbijana i załamuję się (energia świetlna penetruje do 2,5 mm), podczas gdy działamy E-light'em zjawisko odbicia i załamania się energii nie występuje (energia świetlna penetruje do 4mm). Praca e-lightem to szybszy efekt końcowy, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań i satysfakcję klientów. 

Technologia IPL+RF ma szerokie możliwości precyzyjnego dopasowania się do różnych typów skóry oraz różnych defektów i problemów skórnych. Jest klinicznie sprawdzona i bezpieczna. 

 

FUNKCJE: 

 1. Usuwanie owłosienia.
 2. Usuwanie przebarwień- posłonecznych, plam soczewicowatych, ostud
 3. Fotoodmładzanie- stymulacja skóry do produkcji kolagenu i elastyny,    redukcja bruzd
 4. Terapia naczyniowa- redukcja zmian na tle naczyniowym
 5. Leczenie trądziku- działanie przeciwzapalne na wykwity

USUWANIE OWŁOSIENIA:

Światło IPL jest selektywnie absorbowane przez melaninę (chromofor) zawartą we włosach. Zaabsorbowana energia świetlna jest oddawana do tkanek otaczających, w tym wypadku wewnątrz mieszka włosowego, w postaci energii cieplnej. W związku ze znacznym zwiększeniem temperatury w obrębie mieszka włosowego dochodzi do koagulacji, czyli ścięcia białek. Doprowadza to do odcięcia odżywienia włosa i w konsekwencji dochodzi do jego wypadnięcia.

USUWANIE PRZEBARWIEŃ: 

Pochłonięte przez melaninę światło IPL zamienia się w energię cieplną. Skutkiem procesu jest rozpad cząsteczek pigmentu, których pozostałości zostają usunięte przez fagocyty oraz na drodze odnowy komórkowej skóry. Mogą one zareagować na dwa różne sposoby. Przebarwienia niewielkie, nie odgraniczające się mocno od otaczającego naskórka zostaną rozbite i pochłonięte na drodze fagocytozy. Przebarwienia ciemne, wyraźne odgraniczone od otaczającego naskórka mogą wyłuszczyć się i spowodować pojawienie się strupka, który po zakończeniu procesu regeneracji zejdzie bez pozostawienia blizny i śladu.

FOTOODMŁADZANIE:

Światło IPL oddziałuje na fibroblasty poprzez podgrzanie skóry właściwej do temperatury ok. 55°C. Fibroblasty są to komórki odpowiedzialne za aktywację procesu produkcji włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego naturalnie występującego w skórze. Dodatkowo zwiększona temperatura poprawia mikrocyrkulację krwi - skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy efekt odmłodzenia skóry.

TERAPIA NACZYNIOWA:

W leczeniu zmian naczyniowych przy użyciu IPL chromoforem docelowym jest oksyhemoglobina obecna w erytrocytach.  Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsze, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują, a rumień staje się mniej widoczny.

LECZENIE TRĄDZIKU:

Światło IPL oddziałuje na metabolit bakterii Acne, odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych. Metabolit ten - porfiryny pod wpływem ciepła przyczynia się do powstania reaktywnych anionów tlenu. Beztlenowe bakterie Acne giną pod wpływem tych oksyanionów. W konsekwencji możemy zaobserwować wyciszenie istniejących i zmniejszenie powstawania nowych zmian.

DZIAŁANIE FAL RADIOWYCH RF W URZĄDZENIU E-LIGHT

Fale radiowe są to prądy o częstotliwości radiowej. Stymulując skórę tego rodzaju prądami powodujemy powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem tej reakcji jest odzyskana przez skórę sprężystość i elastyczność. Zabiegi z użyciem tej technologii są bezinwazyjne, bezbolesne i komfortowe.

Fale radiowe zastosowane w połączeniu z intensywnie pulsującym światłem (IPL) powodują zwiększenie przepuszczalności światła przez tkanki. 

Zastosowanie fal radiowych podczas zabiegów fotoodmładzania i terapii usuwającej przebarwienia znacznie poprawia efekty zabiegowe.

CECHY NAJNOWSZEGO URZĄDZENIA E-LIGHT

Gotowe programy zabiegowe, w zależności od:

 • rodzaju zabiegu
 • fototypu skóry
 • koloru owłosienia
 • gęstości włosów i grubości włosów

 

Urządzenie kosmetyczne dobiera za nas parametry, sugeruje moc i informuje jaki filtr należy zastosować. Gwarantuje to bezpieczeństwo dla pacjenta / klienta, a dla nas pewność skutecznego zabiegu.

5 GOTOWYCH PROGRAMÓW:

 1. Epilacja - trwałe usuwanie owłosienia.
 2. Przebarwienia - usuwa przebarwienia hormonalne, potrądzikowe, plamy "wątrobowe", piegi (m.in. na twarzy, dłoniach, dekolcie). 
 3. Zmiany naczyniowe - obkurcza rozszerzone naczynia krwionośne, redukuje rumień. 
 4. Fotoodmładzanie - efekt odmłodzenia poprzez intensywną odbudowę kolagenu i elastyny
 5. Leczenie trądziku - niszczenie bakterii ACNE.

 

Dodatkowo mamy oczywiście możliwość samodzielnego wyboru wszystkich parametrów: ustalenia czasu długości podimpulsów, czasu trwania przerwy między podimpulasami, mocy IPL oraz RF.

 PARAMETRY TECHNICZNE:

 • polskie menu
 • kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 8,5 cala
 • filtry w zestawie:  420-1200 nm; 530-1200 nm; 560-1200 nm; 590-1200 nm; 640-1200 nm, 690-1200 nm; 755-1200 nm 
 • moc: 10-50J/cm2.
 • moc RF : 50W/cm2
 • sekwencja impulsów: 1, 2, 3, 4, 5
 • odstępy czasowe między impulsami: 5-60 ms
 • czas trwania impulsu: 2-15ms
 • częstotliwość powtórzenia: 0.3-1Hz
 • wymiar plamki świetlnej: 15×35mm. 
 • system chłodzenia: chłodzenie wodą, powietrzem oraz za pomocą półprzewodników zimna
 • temperatura chłodzenia: -4 - 0°C
 • zasilanie: 220V / 50Hz
 • waga urządzenia: 21kg
 • waga opakowania: 33kg
 • wymiary urządzenia: 470mm×370mm×410mm
 • wymiary opakowania: 620mm×470mm×500mm

 

Urządzenie kosmetyczne posiada Unijny Certyfikat Urządzenia Medycznego CE gwarantują skuteczność, bezpieczeństwo i wysoką jakość produktu. 

W skład zestawu wchodzą:

 • główne urządzenie kosmetyczne
 • głowica E-LIGHT ( IPL+RF)
 • okulary ochronne dla operatora 
 • zaślepki dla klienta
 • zestaw filtrów do zabiegów
 • instrukcje obsługi w języku polskim 
 • Certyfikat Europejski CE z  dyrektywą medyczną dla produktu
 • skrzynię do transportu urządzenia

Opinie o produkcie (0)

Nasze Marki

Lata doświadczenia i współpracy z największymi dostawcami i partnerami handlowymi w Europie i na świecie, pozwoliły nam na zgromadzenie szerokiej oferty produktów marek takich jak: Podopharm, BestMedic, Norel, Janssen Cosmetics, Farmona, Bielenda, Rejuvi, LaFemme, Kryolan, Combinal, Semilac, Opi, Blomdahl, Aba Group, Goochie, Vena, SkinClinic, Mesologic, MCCM, Solinex, Hebe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl