Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt

 AGENCJA KONTACT z Wrocławia świadczy usługi z zakresu hurtowej i detalicznej sprzedaży urządzeń kosmetycznych, kosmetyków, akcesoriów.

Specjalizujemy się w wyposażaniu gabinetów i klinik w sprzęt kosmetyczny.

Zachęcamy również do umawiania się na konsultacje w zakresie dotacji na kosmetyczną działalność gospodarczą.

Dostarczymy wysokiej jakości sprzęt fryzjerski i sprzęt kosmetyczny, w tym kombajny kosmetyczne. Organizujemy również profesjonalne kursy kosmetyczne, na których uczymy wykonywania mezoterapii igłowej, makijażu permanentnego oraz innych zabiegów.

Ta strona przeznaczona jest dla profesjonalistów lub osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do strony oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, albo jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, albo jestem potencjalnym klientem zainteresowany/a usługami z zakresu anti-aging. Treści wyświetlane na tym profilu mają charakter wyłącznie informacyjny nie reklamowy.

Zapraszamy do naszej hurtowni kosmetyków we Wrocławiu oraz skontaktowania się z nami mailowo lub telefonicznie. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi i profesjonalne doradztwo!

Agencja Kontact - Hurtownia Kosmetyków

  Adres:
         ul.Komuny Paryskiej 39-41  
   50-451 Wrocław
 
   Godziny otwarcia:
      poniedziałek-piątek: 8:30-16:30
 
                                                                                             
Telefon:
tel.: 730 073 700
 
 
 
 
 
 
 
 

  

 

Doradcy handlowi:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl