Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

LASER Nd:YAG

Cena: 80 000,00 zł 80000.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: KONTACT
Kod produktu: 2368_20130815131212
Pin It

Opis

Laser Nd-yag

Urządzenie emituje fale o długości 532/1064 nm. Fala 532 nm mieści się w zakresie światła widzialnego i dlatego widoczna jest zielona barwa tego światła. Istotą oddziaływania każdego lasera jest pochłonięcie jego światła przez określone substancje i w ten sposób następuje uwolnienie zawartej w tym świetle energii. Najlepiej falę o długości 532 nm pochłania hemoglobina, która jest barwnikiem krwi i melanina – brązowy barwnik w skórze. Dlatego laser doskonale sprawdza się w usuwaniu zmian naczyniowych i zmian zawierających ciemny barwnik.

Laser łatwo penetruje w płytko położone naczynia na twarzy i kończynach. Pochłonięte zielone światło (stąd „laser zielony”) przez hemoglobinę powoduje mikrowybuch i powstanie odczynu zapalnego w naczyniu i otoczeniu. W następstwie dochodzi do zamknięcia naczynia, które jest trwałe. Zamknięte naczynie się nie otworzy. Niektóre naczynka zamykają się natychmiast, inne wymagają dłuższego czasu – około 3-4 tygodni. Jeden zabieg laserowy pozwala nam na zamknięcie od 20% do 35% naczyń. Dlatego konieczne jest powtórzenie zabiegów w odstępach 3-4 tygodni.

Dla typowych zmian zlokalizowanych na twarzy wystarcza od 3 do 5 zabiegów. Najlepiej jest je wykonać w serii, co daje najlepszy efekt. Po zabiegu może powstać obrzęk, zwłaszcza w okolicach oka, niewielkie zaczerwienie utrzymujące się do kilku godzin. Czasami mogą powstać mikrostrupki, które odpadają do 4 tygodni. Nie przeszkadza to w normalnym funkcjonowaniu i w życiu zawodowym. Zabiegi można wykonywać bezpiecznie nawet latem, pod warunkiem zakładania filtrów z wysoką ochroną powyżej 50. Wyniki oceniamy po 2 zabiegu, ponieważ pierwszy zabieg, z uwagi na indywidualną reakcję, wykonywany jest delikatniej celem oceny indywidualnej wrażliwości.

 

Laser Nd YAG charakteryzuje się bezbolesnością (unikalny system chłodzenia, z płytka szafirową o temp. -4 stopni C na końcu), dużą skutecznością i szybkością usuwania zmian, a także bardzo dużym bezpieczeństwem dla pacjentów (brak blizn, przebarwień czy innych objawów ubocznych). Zastosowanie skanera pozwala na precyzyjne wykonanie naświetlenia promieniem lasera dużych obszarów punkt przy punkcie oraz skrócenie czasu zabiegu.

 

Skutecznie zamyka się naczynia o niewielkim świetle, leżące blisko pod powierzchnią skóry, o krętym przebiegu, trudne do usunięcia klasyczną skleroterapią. Z uwagi na sinoczerowny kolor naczynia te dają bardzo nieestetyczny obraz na kończynach. W celu usunięcia wszystkich zmian konieczne jest zaplanowanie serii zabiegów w odstępach 4-tygodniowych (zabiegi mogą być wykonywane częściej, jeżeli dotyczą innej okolicy). Czas ten zależy od procesu zamykania naczynia, które może być natychmiastowe, a może trwać około 3 do 4 tygodni.

Po zabiegu mogą powstać mikrostrupki, które odpadają do 4 tygodni. Nie przeszkadza to w normalnym życiu, myciu, kąpieli. Zwykle wykonujemy zabieg trwający 15 do 30 minut w 1 sesji. Pajączki na kończynach dolnych to nie tylko problem estetyczny, ale jest wykładnikiem tak zwanej przewlekłej niewydolności żylnej. Łagodne zmiany z czasem mogą się nasilać prowadząc w ostateczności do owrzodzeń żylnych.

Fotoodmładzanie - Absorpcja promieni w mikronaczyniach powoduje uwolnienie ciepła do otaczających tkanek zwłaszcza w głębszych warstwach. Następstwem jest przegrzanie kolagenu i wzrost jego syntezy oraz remodeling. Obserwujemy wygładzenie skóry, likwidację drobnych zmarszczek, usunięcie przebarwień, drobnych poszerzonych naczyń. Konieczne jest wykonanie 4-5 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni. Efekty widoczne są 2-3 zabiegach, a maksymalnie obserwowane po 3-4 miesiącach (w związku z synteza n owego kolagenu.

Metoda laserowego fotoodmładzania przy użyciu tego lasera zaliczana jest do tak zwanych metod nieinwazyjnych. Nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu pacjenta, odczyny pod postacią zaczerwienienia i obrzęku są minimalne i utrzymują się przez okres kilku godzin jak opisano powyżej. Uzyskiwane efekty są mniej spektakularne niż po metodach inwazyjnych – laserach frakcyjnych, ale nie wyłączają z normalnej aktywności i są dobra ofertą dla osób nie akceptujących inwazji.

Laserowe usuwanie innych zmian skórnych - Mechanizm działania w niektórych przypadkach polega głównie na podgrzaniu zmiany chorobowej do wystarczająco wysokiej temperatury, aby spowodować jej zniszczenie i usunięcie z tkanki. Wysoka energia lasera pozwala nam na usunięcie brodawek, naczyniaków położonych w różnych okolicach, przerosłych, dojrzewających blin, tatuaży, plam barwnikowych, plam starczych, punktów rubinowych. Po zabiegu dochodzi do złuszczania naskórka w miejscu zastosowania lasera i szybkie wygojenie zmian. Szczególnie dobre efekty uzyskuje się w przerosłych, ciemnych bliznach i bliznowcach. Blizna ulega nie tylko spłaszczeniu, ale zblednięciu co pozwala na zlanie się z otaczającą skórą. Zahamowany zostaje proces jej przerastania, ponieważ traci patologiczne unaczynienie. Obserwowane zmiany są podobne do opisanych wyżej, terapia jest indywidualizowana.

Laserowe usuwanie przebarwień - Wysoka absorpcja promieni lasera w melaninie pozwala na likwidację przebarwień o różnych lokalizacjach. Konieczne jest powtórzenie kilku zabiegów w serii w odstępie od 3 do 4 tygodni. Przebarwienia ulegają rozjaśnieniu bądź zniknięciu. Po zabiegu konieczne jest stosowanie filtrów z wysokim faktorem>50.


Cechy urządzenia:
- zwęża poszerzone naczynka na twarzy i nogach 
- usuwa pajączki skórne 
- koryguje znamiona naczyniowe wrodzone , zmiany naczyniowe w trądziku różowatym, plamy typu "czerwonego wina", czerwono-wiśniowe guzki - punkty rubinowe, naczyniaki płaskie i jamiste, plamy typu mlecznej kawy, ostuda (melasma), plamy posłoneczne , plamy starcze
- Usuwa przerośnięte blizny pooperacyjne, pourazowe, poszczepienne, pozapalne w fazie przerostu i dojrzewania, czarne tatuaże, trądzik młodzieńczy

 

Parametry techniczne:
Energia maksymalna: 300J
Długość fali: 1064nm/532 nm
Częstotliwość: 0,5 Hz
Długość impulsu do depilacji laserowej: 10, 20, 30, 40 ms
Długość impulsu do usuwania żylaków: 5, 10, 20, 30, 40 ms
System chłodzenia: woda do chłodzenia podzespołów lasera do temp. 20 st. C, półprzewodnikowy
system chłodzenia do głowicy do temp. 0 st. C.
Warunki pracy: 10-30 st. C, względna wilgotność < 80%
Temperatura przechowywania: 1-40 st. C
Zasilanie: 220 V AC, 50/60 Hz, 10A
Niemiecki światłowód, wysoka wytrzymałość
Trzy systemy chłodzenia: chłodzenie wodą (bardzo rozbudowany system chłodzenia o pojemności 2,5 litra wody destylowanej), powietrzem i półprzewodniki zimna
Alarm w przypadku niskiego poziomu wody, temperatury wody, strumienia wody i chłodzenia
Czas pracy: ciągły stand-by działa przez 12 godzin.
Wymiary: 70x53x101 cm
Waga: 75 kg
Waga urządzenia: 48kg.

Gwarancja: 24 miesiące (zapewniamy również serwis pogwarancyjny jesteśmy autoryzowanym serwisem na terenie Polski )
Certyfikat CE z dyrektywą medyczną - gwarancja bezpieczeństwa i wysokiej jakości produktu
Oferujemy możliwość Leasingu urządzeń !!!
Minimum formalności bez zaświadczeń o zarobkach.
Decyzja w ciągu 48 godzin.

Opinie o produkcie (0)

Nasze Marki

Lata doświadczenia i współpracy z największymi dostawcami i partnerami handlowymi w Europie i na świecie, pozwoliły nam na zgromadzenie szerokiej oferty produktów marek takich jak: Podopharm, BestMedic, Norel, Janssen Cosmetics, Farmona, Bielenda, Rejuvi, LaFemme, Kryolan, Combinal, Semilac, Opi, Blomdahl, Aba Group, Goochie, Vena, SkinClinic, Mesologic, MCCM, Solinex, Hebe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl