Hurtownia Piękna to My. 0
Hurtownia Piękna to My.

Hurtownia Kontact to My.

Spróbuję nas za bardzo nie chwalić, ale szczerze : Nie Da Się.

Nasza Hurtownia Piękna Kontact to miejsce gdzie znajdziesz najlepsze kosmetyki profesjonalne do swojego Gabinetu Kosmetycznego, oraz wszelkie niezbędne rzeczy w branży beauty, ale i również najpopularniejsze miejsce gdzie możesz odbyć szkolenia w swojej wymarzonej formie na Dolnym Śląsku. Kontact to 20 kobiet z różnymi temperamentami, wrażliwością, osobowością, ale z jednakową pracowitością i sumiennością na najwyższym poziomie.

W naszej siedzibie głównej na Komuny Paryskiej prym wodzi Elżbieta, która jest doradcą Klienta w punkcie stacjonarnym, oraz dba o to aby Wasze zamówienia złożone na sklepie internetowym, były realizowane na najwyższym poziomie.

W punkcie na Solskiego 15 mieści się oddział logistyczny gdzie Olena ze mną ( Karolą 😁) wspomagamy pracę doradców Klienta, którzy jeżdżą w terenie. Opiekujemy się również stroną internetową, i innymi mediami, abyście zawsze byli na bieżąco z ofertą naszej Hurtowni. Nasze wspaniałe Edzia Baranowska i Jowita Nawrot, są przedstawicielami handlowymi na całym Dolnym Śląsku - najlepsze z najlepszych, zawsze fachowo doradzą, pomogą w najtrudniejszych wyborach, wysłuchają i odwiedza Was w waszych Gabinetach.

I serce naszej firmy Centrum Szkoleniowe Iwony Kozak. Tutaj może zacząć się Twoja przygoda z kosmetologią, możesz doskonalić swoje umiejętności i rozwijać się przy najlepiej wykwalifikowanej kadrze, poznawać najnowsze i najmodniejsze techniki ze świata beauty, uzyskać dofinansowania do szkoleń. Centrum dowodzi najbardziej pracowita, oddana, obeznana w każdym temacie osoba jaką znam Paulinka Moskal nasz koordynator do spraw szkoleń. Zawsze uśmiechnięta i służąca poradą. Współtowarzyszą jej Gosia, Natalia i Karolina - dziewczyny, które postarają się aby Twój Gabinet otrzymał dotacje na szkolenia oraz żeby Twoje szkolenie było na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć o naszej kadrze szkoleniowców, dziewczęta są najlepsze w swoich dziedzinach, potrafią z lekkością i najlepszymi efektami przekazywa wiedzę. Madzia, Małgosia, Marta, Nicola, Monika, Krysia, Dorotka, Andżelika Justyna i Justyna to najbardziej wykwalifikowana kadra szkoleniowa na Dolnym Śląsku, ale i w całej Polsce.

I na koniec osoba, która dopina wszystko na ostatni guzik. Nasza szefowa Iwona, która zadba o to aby wszystkie elementy stanowiły jedna całość.

Mówiłam, że nie da się nas nie chwalić 😁

Komentarze do wpisu (0)

Nasze Marki

Lata doświadczenia i współpracy z największymi dostawcami i partnerami handlowymi w Europie i na świecie, pozwoliły nam na zgromadzenie szerokiej oferty produktów marek takich jak: Podopharm, BestMedic, Norel, Janssen Cosmetics, Farmona, Bielenda, Rejuvi, LaFemme, Kryolan, Combinal, Semilac, Opi, Blomdahl, Aba Group, Goochie, Vena, SkinClinic, Mesologic, MCCM, Solinex, Hebe.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl