
Podopharm - Regenerujący peeling solno-cukrowy do dłoni i stóp z kompleksem z witamin i minerałów 600 g
Opis
Przy zakupie przez salon lub kosmetyczkę obowiązuje cena hurtowa, widoczna po zalogowaniu/zarejestrowaniu na stronie oraz zatwierdzeniu przez administratora.
Podopharm Regenerujący peeling solno-cukrowy z kompleksem z witamin i minerałów - rewelacyjny przed zabiegami manicure i pedicure
Podopharm peeling solno-cukrowy do dłoni i stóp z kompleksem witamin i minerałów rekomendowany jest do stosowania przed zabiegiem manicure lub pedicure kosmetycznego. Produkt możemy również pielęgnować łokcie i kolana.
Kryształki cukru oraz soli bogate w makro i mikroelementy. Łączą w sobie naturalne drobinki z pestek moreli, łupin orzecha włoskiego, migdałów. Tworzą doskonałą kombinację preparatu złuszczającego. Skład produktu zawiera masło shea, glicerynę roślinnej. Te elementy intensywnie nawilżają skórę dłoni i stóp. Preparat zawiera kompleks omega witaminowy, który charakteryzuje się obfitością substancji odżywczych, skutecznie zwalcza działanie wolnych rodników oraz spowalnia proces starzenia się skóry. Peeling solno-cukrowy Podopharm ma owocowy aromat który wprowadza w stan relaksu.
Sposób stosowania Podopharm - Regenerujący peeling solno-cukrowy do dłoni i stóp z kompleksem z witamin i minerałów:
Peeling nanieść na dłonie i stopy. Wykonać masaż. Dla wzmocnienia efektu głębokiego nawilżenia i regeneracji skóry zastosować okluzję z folii. Preparat łączy dwie funkcje peelingu i maski 2w1. Po zakończeniu zabiegu - spłukać ciepłą wodą, dokładnie osuszyć i zaaplikować odpowiedni krem.
Opinie o produkcie (0)

Lata doświadczenia i współpracy z największymi dostawcami i partnerami handlowymi w Europie i na świecie, pozwoliły nam na zgromadzenie szerokiej oferty produktów marek takich jak: Podopharm, BestMedic, Norel, Janssen Cosmetics, Farmona, Bielenda, Rejuvi, LaFemme, Kryolan, Combinal, Semilac, Opi, Blomdahl, Aba Group, Goochie, Vena, SkinClinic, Mesologic, MCCM, Solinex, Hebe.