Brow Xenna - hanna pudrowa. Idealny sposób na piękną i trwałą koloryzację brwi. 0
Brow Xenna - hanna pudrowa. Idealny sposób na piękną i trwałą koloryzację brwi.

Poprzez kilka sezonów nieodmiennie zabiegiem must have w Gabinecie Kosmetycznym jest zabieg geometrii brwi z wykorzystaniem Henny pudrowej. Zabieg architektury i koloryzacji brwi to też najchętniej wykonywany zabieg przez Klientki Gabinetów kosmetycznych.  My odnaleźliśmy idealny produkt, który pozwoli na wykonanie tego zabiegu w sposób perfekcyjny. Perfekcyjne brwi Twoich Klientek z idealną Brow Xenna.

Jesteśmy zachwyceni. Brow Xenna to firma która oferuje najlepszą hennę pudrową na świecie. Ta naturalna henna utrzymuje się na skórze Twojej Klientki do 14 dni a na włoskach aż do 6 tygodni. Niesamowita ilość kolorów pozwoli na idealne dobranie koloru dla Twojej Klientki. Ze względu na mnogość kolorów, oraz jakość Brow Xenny Twoja Klientka będzie cieszyć się idealnymi brwiami przez długi czas. Brwi będą również odżywione i zregenerowane po takim farbowaniu , ponieważ jest to henna całkowicie naturalna.

Jak wykonywać zabieg?

Naturalną hennę w tym przypadku łączymy ze specjalną wodą mineralną Brow Xenna. Woda ta nie zawiera konserwantów, metali ciężkich. Woda ta pozwala na uzyskanie trwalszego i mocniejszego efektu henny nawet o 30 %. Zabieg geometrii brwi z wykorzystaniem henny pudrowej Brow Xenna zaczynamy od idealnego rysunku brwi. Hennę pudrową nakładamy warstwowo. Ważne jest to, aby były to trzy warstwy. Po nałożeniu każdej z warstw należy odczekać odpowiednią ilość czasu.

Przy ostatniej warstwie odczekujemy 15 minut. Ważną informacją jest to , aby nie trzymać henny na skórze dłużej niż przez godzinę.

Trwałość henny pudrowej Brow Xenna

Musimy pamiętać , że zastosowanie tej henny skutkuje koloryzacją zarówno skóry jak i włosków.  Henna Pudrowa najwyższej jakości utrzymuje się na skórze Klientki do 14 dni a na włoskach do około 6 tygodni.

Co gdy nie możemy dopasować koloru do Klientki?

Paleta kolorów henny pudrowej Brow Xenna jest bardzo bogata, ale co zrobić gdy chcemy otrzymać odrobinę ciemniejszy kolor niż wyjściowy , bardziej chłodny odcień, lub kolor odrobinę rozjaśnić. Brow Xenna proponuje nam w tym celu dwa kolory koncentratów Amber i Graphite.

Nie poleca się nakładać samych koncentratów na brwi .

Graphite Concentrate to kolor czarny na bazie czerwonej. Idealnie przyciemnia kolor bazowej henny. Wystarczy odrobina koncentratu aby odnaleźć nowy ocień henny.

Gdy chcemy uzyskać  ocieplenie koloru i rozjaśnienie bazy użyjmy Amber Concentrate.

Komentarze do wpisu (0)

Nasze Marki

Lata doświadczenia i współpracy z największymi dostawcami i partnerami handlowymi w Europie i na świecie, pozwoliły nam na zgromadzenie szerokiej oferty produktów marek takich jak: Podopharm, BestMedic, Norel, Janssen Cosmetics, Farmona, Bielenda, Rejuvi, LaFemme, Kryolan, Combinal, Semilac, Opi, Blomdahl, Aba Group, Goochie, Vena, SkinClinic, Mesologic, MCCM, Solinex, Hebe.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl