Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

NOREL Alga zmikronizowana do zabiegów na ciało 660 g

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 228,00 zł 228.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: NOREL (Dr Wilsz)
Kod produktu: PN136
Pin It

Opis

CENY PRODUKTÓW Z TEJ KATEGORII DOSTĘPNE SĄ JEDYNIE DLA KLIENTÓW BRANŻOWYCH. BY OTRZYMAĆ AKTUALNY CENNIK SKORZYSTAJ Z FORMULARZA W TEMACIE WPISUJĄC NIP REPREZENTOWANEJ FIRMY Z BRANŻY KOSMETYCZNEJ.

Możliwość kupienia produktu tylko przez salon kosmetyczny lub kosmetyczkę.
Przy zakupie przez salon lub kosmetyczkę obowiązuje cena hurtowa, widoczna po zalogowaniu/zarejestrowaniu na stronie oraz zatwierdzeniu przez administratora.

 

Norel Alga zmikronizowana do zabiegów na ciało 660g PN136

Algi z wybrzeża Bretanii, uznawane za najlepszy na świecie algowy surowiec kosmetyczny. Świeże algi poddano liofilizacji, a następnie zmikronizowane, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie całego ich potencjału biologicznie czynnego. Skład mieszanki opracowano pod kątem zabiegów wyszczuplających, antycellulitowych, ujędrniających oraz przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej. Najważniejszą rolę w procesie lipolizy spełniają obecne w algach kwas alginowy i jod, które pobudzają mikrokrążenie, odtoksyczniają skórę i utrzymują optymalny poziom jej nawilżenia.

W skład mieszanki wchodzą:

  • algi Fucus Vesiculosus i Ascophyllum Nodosum, bogate źródło makro i mikroelementów (wapń, magnez, sód, potas, fosfor, jod, miedź, cynk), aminokwasów, polisacharydów, NNKT oraz witamin A, z grupy B, C, E, K.

Składniki czynne alg doskonale i szybko wnikają w naskórek, regenerują go, nawilżają, redukują tkankę tłuszczową, oraz wyraźnie napinają i ujędrniają skórę.

Stosowanie: proszek algowy wymieszać z ciepłą, przegotowaną wodą i nałożyć na oczyszczoną peelingiem skórę. Zawinąć klienta w prześcieradło foliowe na 30 minut, można dodatkowo zastosować koc elektryczny.

Opinie o produkcie (0)

Nasze Marki

Lata doświadczenia i współpracy z największymi dostawcami i partnerami handlowymi w Europie i na świecie, pozwoliły nam na zgromadzenie szerokiej oferty produktów marek takich jak: Podopharm, BestMedic, Norel, Janssen Cosmetics, Farmona, Bielenda, Rejuvi, LaFemme, Kryolan, Combinal, Semilac, Opi, Blomdahl, Aba Group, Goochie, Vena, SkinClinic, Mesologic, MCCM, Solinex, Hebe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl