
Cartridge Mastor różne rodzaje
Opis
Cartridge dedykowane do aparatu MASTOR PMU Machine.
Cartridge wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wkręca na na gwint co gwarantuje precyzyjną pracę. Są stabilne dzięki czemu rezonans igły jest minimalny.
Do wyboru konfiguracje do makijażu permanentnego:
R1 - igła jednopunktowa
R3 - 3 igły ułożone w skupieniu
R5 - 5 rozproszonych igieł ułożonych w "kwiatka"
F5 - 5 igieł jednakowej długości ułożone płasko w linii
V9 - 9 igieł ułożonych na kształt litery V, przeznaczony do techniki włoskowej, można nim pracować bez zasilania aparatu i wykonać Microblading lub wykonać linię włosa techniką nakłuwania
V12- 12 igieł ułożonych na kształt litery V, przeznaczony do techniki włoskowej, można nim pracować bez zasilania aparatu i wykonać Microblading lub wykonać linię włosa techniką nakłuwania
Dostępnę są również cartridge do mezoterapii mikroigłowej:
9pin - 9 rozproszonych miroigieł
12pin - 12 rozproszonych mikroigieł
Cartridge dostępne są na sztuki
Opinie o produkcie (0)

Lata doświadczenia i współpracy z największymi dostawcami i partnerami handlowymi w Europie i na świecie, pozwoliły nam na zgromadzenie szerokiej oferty produktów marek takich jak: Podopharm, BestMedic, Norel, Janssen Cosmetics, Farmona, Bielenda, Rejuvi, LaFemme, Kryolan, Combinal, Semilac, Opi, Blomdahl, Aba Group, Goochie, Vena, SkinClinic, Mesologic, MCCM, Solinex, Hebe.