LIDOXIN FORTE Cream - Znieczulenie przedzabiegowe w kremie (20% lidokainy) 20 g

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 75,00 zł 75.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: Lidoxin01
Pin It

Opis

LIDOXIN FORTE Cream - Znieczulenie przedzabiegowe w kremie (20% lidokainy) 20 g

Krem znieczulający miejscowo do zabiegów w zakresie medycyny estetycznej (mezoterpia igłowa, mezoterpia mikroigłowa, derma rollery, lasery CO2 i inne) oraz tatuażu i makijażu permanentnego.
Każdy gram zawiera: Lidoncaine 110 mg, Methyl Paraben 1,5 mg

Stosowanie:

Preparat zawiera 1 amidowy środek znieczulający miejscowo, lidokainę (20%). Stosuje się go na normalnej, nieuszkodzonej skórze, aby zapobiec bólowi przed niektórymi procedurami oraz zabiegami estetycznymi. Nie używaj tego produktu w uszach.

Jak stosować Lidooxin Forte®:

Nie stosować na uszkodzoną/podrażnioną skórę lub otwarte rany, chyba że zaleci to lekarz. Przed użyciem tego produktu należy umyć ręce.

Zastosuj ten produkt w odpowiednim miejscu zgodnie z zaleceniami. Czas pozostawania leku na skórze zależy od rodzaju wykonywanej procedury. Zazwyczaj stosuje się go co najmniej 20 minut przed wkłuciem igły i 1 godzinę przed drobnymi zabiegami skórnymi. 

Aby zastosować, wyciśnij przepisaną ilość kremu bezpośrednio na skórę. Nie wcierać. Przykryć szczelnym opatrunkiem/bandażem zgodnie z zaleceniami lekarza. Pozwól kremowi pozostać na miejscu, zwykle w grubej warstwie, zgodnie z zaleceniami lekarza. Zdejmij opatrunek i krem i dokładnie oczyść okolicę, zwykle krótko przed zabiegiem lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Dawkowanie i czas stosowania zależą od wieku i stanu zdrowia oraz stosowanej procedury. Nie używaj większych ilości niż zalecono. Nie stosować na duże obszary skóry, nie podgrzewać ani nie pozostawiać na miejscu dłużej niż to zalecane.

Umyj ręce natychmiast po użyciu, chyba że leczysz obszar dłoni. Unikaj dostania się produktu do oczu, nosa, uszu lub ust. Jeśli ten lek dostanie się do oczu, natychmiast dokłądnie przepłucz narażone oko wodą lub solą fizjologiczną. 

Obszar poddany działaniu preparatu może być odrętwiały przez kilka godzin po zabiegu. Chroń obszar przed obrażeniami. Uważaj, aby nie uderzać, nie pocierać ani nie drapać obszaru ani nie wystawiać go na działanie ciepła/zimna, dopóki nie powróci czucie.

Środki ostrożności:

Przed użyciem tego produktu należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie, jeśli pacjent ma uczulenie na lidokainę; lub jakikolwiek inny amidowy środek znieczulający (np. bupiwakaina) lub jakiekolwiek inne alergie. Ten produkt może zawierać nieaktywne składniki, które mogą powodować reakcje alergiczne lub inne problemy. Porozmawiaj ze swoim farmaceutą, aby uzyskać więcej informacji.

Tego leku nie należy stosować, jeśli masz pewne schorzenia. Przed zastosowaniem tego leku skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli masz: pewne zaburzenia krwi (methemoglobinemia).

Przed użyciem tego leku należy poinformować lekarza lub farmaceutę o swojej historii medycznej, w szczególności o: niektórych zaburzeniach krwi (niedobór G6PD, szczególnie u dzieci), chorobach serca (np. nieregularne bicie serca), chorobach nerek, chorobach wątroby.

Zaleca się ostrożność podczas stosowania tego leku u osób starszych, ponieważ mogą one być bardziej wrażliwe na działanie leku, zwłaszcza na zawroty głowy.

NIE NALEŻY STOSOWAĆ podczas ciąży lub karmienia piersią.

Opinie o produkcie (0)

Nasze Marki

Lata doświadczenia i współpracy z największymi dostawcami i partnerami handlowymi w Europie i na świecie, pozwoliły nam na zgromadzenie szerokiej oferty produktów marek takich jak: Podopharm, BestMedic, Norel, Janssen Cosmetics, Farmona, Bielenda, Rejuvi, LaFemme, Kryolan, Combinal, Semilac, Opi, Blomdahl, Aba Group, Goochie, Vena, SkinClinic, Mesologic, MCCM, Solinex, Hebe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl